Trumpalaikės paskolos

0
58

Ieškote trumpalaikės paskolos, kurią būtų lengviau grąžinti nei dabar turimus kreditus? Tokiu atveju jums nereikėtų skubėti renkantis kredito įstaigas, nes juk ne visose siūlomos geros skolinimosi sąlygos. Norintiems gauti trumpalaikį kreditą mažomis palūkanomis internete pirmiau reikėtų apžvelgti visų kredito įstaigų pasiūlymus, įskaitant ir tarpusavio skolinimo platformas. Dabar Lietuvoje yra gana daug kredito bendrovių, kurios gali pasiūlyti tiek trumpalaikes paskolas, tiek ir ilgalaikius kreditus internetu. Pirmiausia jums reikėtų tinkamai įvertinti ne tik kredito įstaigų, bet ir tarpusavio platformų pasiūlymus. Jose skolina būtent paprasti žmonės, o tai reikia, kad galbūt tokiose vietose rastumėte ir geresnes sąlygas skolinimuisi.

trumpalaikės paskolos

Trumpalaikės paskolos turėtų būti imamos įvertinant visus pavojingus faktorius.

Kai kurie asmenys nė nepastebi, kad tam tikros kredito bendrovės siūlo gana aukštas palūkanas už trumpalaikes paskolas. Blogiausia tai, kad Lietuvoje dažniausiai į prasiskolinimą linkę tie, kurie renkasi trumpalaikių kreditų pasiūlymus. Tai reiškia, kad tokius kreditus imti yra labiausiai pavojinga, nes atsiranda nemaža tikimybė, kad kredito įstaiga tiesiog reikalaus nemažų palūkanų arba bus nustatomi gana dideli kredito grąžinimo dienos atidėjimo mokesčiai.

Trumpalaikės paskolos, kurių grąžinti laiku nepavyksta, turi būti pratęsiamos. Tai reiškia, kad asmuo, sumokėjęs kredito įstaigos nurodytą mokestį, gali atidėti grąžinimo dieną. Dažniausiai mokestis taikomas atidedant grąžinimo dieną 30 dienų. Įprastai tas mokestis siekia gana didelę sumą. Ilgalaikius kreditus paėmę asmenys gali matyti, jog trumpalaikio kredito pratęsimo mokestis neretai viršija ilgalaikio kredito mėnesio įmoką.

Jeigu jums reikia trumpalaikės paskolos, tai ją imkite tik įsitikinę, jog grąžinti spėsite laiku

Jeigu jus imate trumpalaikę paskolą, kurią teks grąžinti po mėnesio ar dviejų, tai pirmiau pasižiūrėkite kokia yra jūsų ekonominė padėtis. Jeigu skolinatės žinodami, kad ateityje gali būti bėdų dėl pinigų stygiaus, tai tokios paskolos imti nevertėtų. Geriausia tada būtų skolinti ilgesniam laikotarpiui, nes bent jau tokiu būdu bus išvengta didelių įmokų.

Trumpalaikės paskolos dažniausiai yra pačios brangiausios. Kredito įstaigos už tokias paslaugas reikalauja aukščiausių galimų palūkanų, tad būtinai įvertinkite visus pasiūlymus.