Studento paskola

0
57

Studento paskola dabar gali pasinaudoti visi dieninio skyriaus studentai, tačiau tokios paskolos dažniausiai skirtos studijų finansavimui, o ne vartojimo poreikių tenkinimui. Valstybės finansuojamos studijų paskolos dabar dažniausiai suteikiamos tiems, kurie nori studijuoti universitete ir įgyti aukštąjį išsilavinimą, todėl jeigu esate dar tik vidurinę mokyklą baigiantis pilnametis asmuo, tai studento paskola jums nebus išduodama. Tiesa, jeigu esate studentas ir tiesiog prireikė papildomos nedidelės pinigų sumos, tai jūs galite kreiptis į vartojimo kreditus išduodančias bendroves. Aišku, ne visose siūlomos geros skolinimosi sąlygomis, tačiau jeigu skirsite bent šiek tiek laiko, tai gerų pasiūlymų rasti tikrai nebus sunku.

Studento paskola vartojimui išduodama pagal standartines sąlygas

studento paskolaPirmiausia, jeigu jūs kreipsitės į vartojimo kreditus išduodančias bendroves, tai jums teks atitikti visus tuos reikalavimus, kuriuos turi atitikti ir kiti klientai. Studijuojantiems asmenims šiuo metu gauti kreditą yra kiek sudėtingiau, nes dauguma studentų nėra dirbantys. Būtent dirbantiems asmenims paskolos ir yra suteikiamos. Matote, kiekvienas asmuo, kuris kreipiasi į vartojimo kreditus išduodančią bendrovę, privalo gauti pajamas, kurios būtų laikomos tvariomis. Tai nuolatinės pajamos, kurios gaunamos ne mažiau nei 4 mėnesius.

Trumpai tariant, studento paskola vartojimo poreikių tenkinimui neišduodama, jeigu toks jaunas žmogus neturi tvarių pajamų šaltinio. Net jeigu ir gaunate tvarias pajamas, tai viskas priklausys nuo jų dydžio bei turimų įsipareigojimų. Žinoma, kreditoriai atsižvelgs ir į kitą informaciją.

Prasiskolinę neturėtų tikėtis gauti paskolos jokiais būdais.

Studento paskola nėra skirta tokiems jaunuoliams, kurie nėra atsakingi. Sukčiaujantys jauni studentai paskolų tikėtis neturėtų, jeigu jie jau turi neigiamus įrašus kredito istorijoje. Pavyzdžiui, jeigu vidurinėje mokykloje sulaukėte pilnametystės ir skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovės, o atėjus laikui skolos negrąžinote, tai jums jokia paskola nebus suteikta bent jau 10 metų. Tai liečia netgi valstybės finansuojamas paskolas studentams. Kredito istorija iškart parodys ar esate sąžiningi ar ne. Jeigu niekada nevykdote savo įsipareigojimų, tai logiška, kad kreditorius manys, jog ir dabar jų vykdyti nesiruošiate, tad paskolos paprasčiausiai jums nesuteiks.