Pirmas kreditas nemokamai

0
31

Kiekvienas pirmas kreditas nemokamai išduodamas su tam tikromis sąlygomis, į kurias ne visuomet atsižvelgia besiskolinantys asmenys. Jeigu asmuo ketina skolintis iš paskolų bendrovės nemokamai, tai jis turi žinoti, kad vėliau teks tą skolą grąžinti laiku ir tokiu atveju bus būtinos didesnės sekančio mėnesio pajamos nei įprastai. Aiškiau kalbant, nemokamos paskolos išduodamos mėnesiui arba trims, o po to laikotarpio asmuo yra įpareigotas grąžinti tą visą paskolos sumą. Jeigu tokio dydžio papildomos sumos jis negaus, tai tada kreditorius galės imtis teisinių priemonių skolai išieškoti. Nors tai skambėtų baugiai, vis tiek reikėtų suprasti, kad ir tos nemokamos paskolos išduodamos ne visiems.

Pirmas kreditas nemokamai

Pirmas kreditas nemokamai išduodamas vis atsakingiau.

Štai tie asmenys, kurie galvoja, kad nemokamas paskolas gali gauti bet kas, labai klysta, nes tokie kreditai išduodami tik galintiems juos laiku grąžinti. Atsakingiau skolinantys kreditoriai dabar įvertina ir tikimybes, kurios parodo ar asmuo gebės vykdyti įsipareigojimus. Tai individualių situacijų vertinimas. Tarkime, kad asmuo gauna minimalų mėnesio atlyginimą ir jis nusprendžia nemokamai mėnesiui pasiskolinti daugmaž 300 eurų. Kaip manote ar kredito įstaiga išduos tokią paskolą? Žinoma, kad ne. Kredito bendrovė matys, jog asmuo negaus daugiau pajamų, nes tai numatyti leidžia kreditingumo vertinimo procedūra.

Pirmas kreditas nemokamai neišduodamas neatlikus asmens ekonominės padėties analizės. Kredito įstaiga privalo analizuoti netgi galimus atvejus, dėl kokių priežasčių asmuo negalėtų skolos grąžinti laiku. Jeigu tokios aplinkybės yra numatomos kreditingumo vertinimo metu, tai asmuo paskolos negauna.

Dabar pirmas kreditas nemokamai išduodamas tik mėnesiui arba trims.

Visi, kurie galvoja, kad skolintis galima neribotai ir neribotam laikui, tiesiog yra klaidingai informuoti dėl nemokamų paskolų. Jos dažniausiai išduodamos 1 – 3 mėnesių terminui. Paskui asmenys turi mokėti pratęsimo mokesčius arba privalo sumokėti kredito įstaigos nurodytas palūkanas. Štai palūkanas įvertinti turi kiekvienas, net ir tas, kuris skolinasi nemokamai. Juk nenorėtumėte vėliau mokėti tokių palūkanų, kurios jums sukeltų rūpesčių? Žinoma, jūs tokios paskolos, kuri pridarytų bėdų ateityje, negalėsite gauti, jeigu kreditorius tinkamai įvertinti jūsų kreditingumą.

Pirmas kreditas be palūkanų

Dabar pirmas kreditas be palūkanų siūlomas ne visiems, o tik tiems asmenims, kurie visuomet atsakingai įvykdo savo įsipareigojimus. Įsipareigojimų vykdymas yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris kredito įstaigai leidžia lengviau apsispręsti ar skolinti pinigus tam tikram žmogui ar vis dėlto  susilaikyti nuo paskolos išdavimo. Kreditai nemokamai nesiūlomi sukčiams ir kitiems neatsakingiems asmenims. Bet, jeigu jūs iki šiol visoms finansų įstaigoms laiku apmokėjote sąskaitas, tai jums nėra dėl ko nerimauti. Kredito įstaigos visuomet pabrėžia atsakingumą, tačiau tai dar nėra viskas. Jos nori, kad besiskolinantis asmuo finansiškai būtų pajėgus grąžinti skolas. Tai reiškia, kad jeigu esate puikios finansinės reputacijos, bet esate nepavydėtinoje ekonominėje padėtyje, tai gali kilti klaustukas ar jūs tą paskolą gausite.

pirmas kreditas be palūkanų

Pirmas kreditas be palūkanų siūlomas galintiems laiku sumokėti mėnesio įmokas.

Nors kreditas nemokamai išduodamas trumpam laikui, kredito bendrovė vis tiek įvertina ar asmuo galės sumokėti tarkime – pratęsimo mokesčius ar palūkanas, jeigu iš pirmo karto skolos grąžinti laiku nepavyks. Paprastai kalbant, jeigu gaunate nemokamą paskolą mėnesiui, bet jos grąžinti negalite laiku, tai jums bus sukurta galimybė grąžinti skolą kitais būdais arba tiesiog bus pasiūlomi kiti sprendimai. Vienas iš tokių yra būtent pratęsimo mokesčiai, kuomet sumokama tam tikra suma ir kredito grąžinimo diena nukeliama dar mėnesiui. Žinoma, reikia pasižiūrėti ar tokie mokesčiai dar labiau nepasunkins jūsų padėties.

Pirmas kreditas be palūkanų suteikiamas tik trumpam laikotarpiui, bet klientams irgi reikia žinoti, kad pasitaiko gana daug nesklandumų, kurie priveda prie prasiskolinimo. Jeigu negausite planuotų pajamų dėl kažkokių aplinkybių, tai kredito bendrovė vers mokėti tą minėtą mokestį.

Ne kiekvienas pirmas kreditas be palūkanų išduodamas su naudingais saugikliais.

Kaip minėjome, skolos vėlavimas yra itin opi problema ir jeigu jūs jos negrąžinsite, tai turėkite galvoje, kad  susidarys papildomos išlaidos. Tai būtų delspinigiai, palūkanos arba minėtas mokestis už pratęsimą. Pratęsimas visuomet yra žalingas. Kodėl? Jūs sumokate tą mokestį, bet ar skola sumažėja? – žinoma, kad ne. Tas mokestis yra didžiulis, todėl mokėdami jį, jūs, galima sakyti, mokate palūkanas.