Pirma paskola nemokamai

0
33

Pirma paskola nemokamai siūloma naujiems, švarią kredito istoriją turintiems asmenims, kurie gali vykdyti savo įsipareigojimus pagal nustatytus terminus. Nemokama paskola pirmam kartui dažniausiai suteikiama tokiose bendrovėse, kuriose asmuo skolinasi pirmąjį kartą. Jeigu jūs kredito paraišką pateiksite tokioje kredito įstaigoje, kurios klientu esate jau senai, tai ko gero nemokamos paskolos negausite – jums bus pasiūlytos galbūt kitos, lojaliems klientams taikomos skolinimosi sąlygos. Tai liečia būtent naujas paskolas. Naujos paskolos nemokamai išduodamos tik pirmajam kartui ir svarbiausia – nemokamos paskolos laikotarpis yra ribotas. Kai kurie besiskolinantys asmenys klaidingai supranta šio pasiūlymo esmę. Matote, nemokama paskola išduodama ne visam kredito laikotarpiui, o tik pirmiems mėnesiams.

pirma paskola nemokamai

Pirma paskola nemokamai suteikiama ne visur.

Jeigu jūs norėtumėte nemokamai pasiskolinti iš kažkokių bendrovių, tai įvertinkite visus pasiūlymus, nes mat šią akciją siūlo tikrai ne visos kredito įstaigos. Kai kurios kreditų bendrovės net ir pirmas paskolas išduoda su gana aukštomis palūkanomis. Jeigu jūs skolinsitės tokioje bendrovėje, kurioje nurodoma, kad asmuo palūkanų nemokės visai, tai turėkite galvoje, kad tokia paskola nemokamai ko gero bus suteikta tik 30 dienų terminų. Kartais atsiranda tokių bendrovių, kurios siūlo ir 90 dienų nemokamos paskolos terminą. Pirma paskola nemokamai suteikiama tik trumpama laikotarpiui, tad paskui vis tiek tenka mokėti gana nemažas palūkanas.

Verta išskirti sutelktinio finansavimo platformas – jose asmenys gali skolintis mažomis palūkanomis, tačiau ten nemokamų paskolų nebūna visai. Kodėl? Todėl, kad tokiose platformose pagrindinį vaidmenį atlieka būtent investuotojai. Tai paprasti žmonės, kurie siekia uždirbti iš savo turimų pinigų Tad, jie nėra suinteresuoti nemokamai finansuoti kažkokių žmonių paskolas.

Kiekviena pirma paskola nemokamai išduodama tik mokiems asmenims

Tas mokumas turi būti nustatomas visuomet, tad jeigu jūs pateiksite paraišką negaudami jokių pajamų, tai logiška, kad net ir nemokamo kredito jūs gauti negalėsite niekaip. Matote, kredito įstaigos negali skolinti pinigų tiems, kurie negauna jokių pajamų. Pirma paskola nemokamai gali būti išduodama tik po to, kai tinkamai apskaičiuojamos asmens skolų grąžinimo galimybės.

Pirma paskola be palūkanų

Dabar daugelis asmenų bando skolintis kuo pigiau, tačiau reikia suvokti, kad net pirma paskola be palūkanų išduodama ne visiems. Tie asmenys, kurie norėtų pasiskolinti nemokamai, tai padaryti gali tik tuo atveju, jeigu jie gauna gana stabilias pajamas, kurias būtų galima priskirti prie tvarių. Tvarias pajamas privalo gauti visi besiskolinantys iš vartojimo kreditus teikiančių kredito įstaigų. Tai reikalavimas, numatytas mokumo vertinimo nuostatuose. Jeigu asmuo pajamų negauna, tai jam išvis jokios finansinės paslaugos negali būti suteikiamos. Tai liečia tuos atvejus, kai už tas paslaugas reikia atsiskaityti kas mėnesį mokant įmokamas. Pirma paskola be palūkanų negali būti suteikiama bedarbiams, neveiksniems asmenims, bei prasiskolinusiems.

pirma paskola be palūkanų

Visi besiskolinantys turi suokti, kad pirma paskola be palūkanų išduodama ne tokiam ir ilgam laikotarpiui.

Maksimalus terminas, per kurį galbūt nereikės mokėti palūkanų, yra būtent tris mėnesiai. Tokį laikotarpį siūlo pagrindinės ir populiariausios vartojimo kreditus teikiančios bendrovės. Jeigu jūs skolinsitės žinodami, kad vėliau teks mokėti įmokas, tai bent jau paskaičiuokite kokios bus taikomos palūkanos. Žinodami palūkanas, jūs galite rinktis geriausius pasiūlymus. Paprastai kalbant, jeigu pirma paskola be palūkanų suteikiama trims mėnesiams, bet paskui tenka mokėti milžiniškas palūkanas, tai galbūt vertėtų pasidomėti ir kitais pasiūlymais. Kartais netgi labiau apsimoka skolintis iš kitų vietų, bet iškart mokant visas įmokas ir palūkanas.

Bendro finansavimo platformos dabar kaip tik ir siūlo tokias paskolas, kurioms taikomos labai mažos palūkanos. Tiesa, tose platformose skolinimosi sąlygos gali būti griežtesnės. Kai kuriose bendrovėse tiesiog reikalaujama garantijų.

Pirma paskola be palūkanų išduodama atsakingai savo finansinius įsipareigojimus vykdantiems asmenims.

Kuomet bus vykdomas kreditingumo vertinimas, tuo metu kredito įstaiga sužinos ar jūs esate atsakingi ar ne. Jeigu jūs nevykdysite įsipareigojimų kitoms finansų įstaigoms, tai paskolos tikrai neturėtumėte tikėtis. Kredito bendrovė, matydama, kad kitiems paslaugų teikėjams negrąžinate skolų, vis tiek jūsų kredito paraišką atmes. Tai liečia ir tuos atvejus, jeigu jus domina pirma paskola be palūkanų. Be palūkanų skolinama tik sąžiningiems ir mokiems asmenims, kurie gali ir vykdo savo įsipareigojimus.