Paskolos verslui

0
33

Mūsų šalyje paskolos verslui išduodamos įvairiais būdais, tačiau reikia akcentuoti, kad skolinimosi galimybės nėra visiems palankios. Tai ypač liečia naują ir besikuriantį verslą, kuriam reikia pradinių lėšų apyvartoms didinti. Tokios paskolos įprastai yra išduodamos bankuose, unijose. Tačiau, jeigu kalba eina apie smulkųjį verslą, kur pradžioje dirba tik vienas asmuo, tai galimybės skolintis yra gerokai didesnės, nes atsiveria proga skolintis ir iš greitųjų kreditų bendrovių, ir iš sutelktinio finansavimo platformų. Visiems ieškantiems paskolos verslui reikėtų labiau pasidomėti paskolų rinka Lietuvoje. Jeigu esate iš tų, kurie norėtų pradėti savarankišką veiklą, tai siūloma pradžioje domėtis tiek kredito linijomis, tiek ir vartojimo paskolomis.

Paskolos verslui išduodamos įvairiomis palūkanomis.

paskolos verslui

Jeigu jūs skolinsitės iš vartojimo kredito bendrovių, tai turėkite galvoje, kad joms mokėsite didžiausias palūkanas. Tai kredito įstaigos, kurios nustato aukščiausią metinę palūkanų normą. Kredito įstaigos dabar siūlo ir ilgalaikius kreditus, o pradedantiems verslininkams ypač rekomenduojama jais domėtis. Matote, ilgalaikės paskolos verslui yra naudingesnės, nes verslas nėra įpareigojamas iškart mokėti dideles įmokas ar skolą grąžinti iškart po mėnesio.

Trumpalaikiai kreditai jau nebėra tokie populiarūs, nes vis dėlto – daugelis žmonių pastebi, kad juos grąžinti tampa vis sunkiau. Taip yra dėl to, kad trumpalaikių paskolų palūkanos yra maksimalios ir tas skolas tenka grąžinti labai greitai. Niekas tiesiog neatsižvelgia į finansinę padėtį, o esant kažkokioms problemoms, geriausiu atveju pasiūloma tik pratęsti kredito grąžinimo dieną sumokant neadekvatų mokestį.

Kredito linija yra visai kas kita, tad tokios paskolos verslui reikėtų ieškoti jau esant įdirbiui

Jeigu jūs verslas jau yra funkcionuojantis ir turintis net kelis darbuotojus, tai rinktis kreditus iš greitųjų paskolų bendrovių būtų neprotinga. Tokiais atvejais siūloma dairytis į kredito liniją, kurią gali pasiūlyti bankai bei unijos. Tai tiesiog lėšos apyvartai didinti. Tai išankstinės paskolos, kurios gali būti išnaudojamos per tam tikrą laikotarpį. Tarkime – atsidarote kredito liniją su 10 000 eurų suma, bet jūs tą sumą galite panaudoti kad ir per kelis mėnesius.