Paskolos pensininkams

0
42

Paskolos pensininkams internetu taip pat aktualios kaip ir kitiems besiskolinantiems asmenims, tačiau tokie senyvo amžiaus žmonės jas gauna rečiau. Tai dažniausiai lemia pensinio amžiaus žmonių ekonominė padėtis. Kai kurie pensininkai negauna tokių pajamų, kurios būtų pakankamos kredito grąžinimui. Dėl šios priežasties kredito įstaigos privalo atsisakyti išduoti naują paskolą. Kuomet pensininkai pateikia kredito paraišką, tai jie irgi neišvengia kreditingumo vertinimo procedūros. Ta procedūra ir parodo kokios yra galimybės jog tas pensinio amžiaus asmuo galės mokėti paskolos įmokas kiekvieną mėnesį. Paskolos pensininkams išduodamos rečiau tiesiog dėl jų prastos ekonominės situacijos, nes vis dėlto – Lietuvoje pensijos dydis nėra aukštas net ir būtinąjį darbo stažą turintiems pensininkams.

paskolos pensininkams

Visos paskolos pensininkams išduodamos tik tokiu atveju, jeigu tokie senyvo amžiaus žmonės turi tvarias pajamas.

Mokumo vertinimo nuostatai nurodo, kad asmuo, kuris skolinais ši vartojimo kredito bendrovės, turi gauti tvarias pajamas. Tos pajamos, kurios nėra gaunamos reguliariai, negali būti priskiriamos prie tvarių. Pensijos gali būti priskiriamos prie tvarių pajamų, tačiau tokio amžiaus žmonės yra labai apriboti renkantis paskolų rūšį. Dažniausiai kredito įstaigos nurodo, kad jos gali paskolinti pinigų pensininkui vartojimo tikslais. Vartojimo paskolos internetu yra gerokai greičiau grąžinamos t.y. joms taikomas žymiai trumpesnės grąžinimo laikotarpis. Štai, būsto paskolų pensininkai praktiškai negauna, nes kredito teikėjai įvertina ir tai, kad pensinio amžiaus žmonės gyvena trumpiau.

Paprastai kalbant, jeigu esate pensininkas ir ieškote paskolos, tai pirmiausia pasidomėkite kokios paskolos šiuo metu jums išvis siūlomos. Jums reikėtų pamiršti dideles būsto paskolas. Geriausiu atveju galite gauti vartojimo kreditus keliems metams, bet ne ilgesniam laikotarpiui.

Kreditingumo vertinimas būtinas, nes kitaip paskolos pensininkams nebus išduodamos

Jeigu galvojate, kad turite teisę išvengti kreditingumo vertinimo, tai jums reikėtų pergalvoti viską iš naujo. Nėra jokios išimties pensinio amžiaus žmonėms. Paskolos pensininkas internetu išduodamos tik tuomet, kai ir jie praeina kreditingumo vertinimo procedūrą. Jeigu norite gauti geriausius pasiūlymus, tai jų ieškokite paprastose kreditų bendrovėse arba sutelktinio finansavimo platformose.