Paskolos nuo 18 metų nedirbantiems

0
35

Jums suėjo 18 metų ir jau galvojate apie kredito ėmimą? Neskubėkite – geriau pagalvokite apie pasekmes. Paskolos nuo 18 metų asmenims dažnai net nėra išduodamos. Kalbant apie skolinimosi galimybes, jums reikia suprasti, kad pilnametystė dar negarantuoja, jog galėsite pasinaudoti tokiomis paslaugomis. Kas gi garantuotų lengvą kredito gavimą? Bene svarbiausias akcentas yra būtent tvarių pajamų šaltinis. Turbūt jau dabar galvojate kas tai yra? Paprasčiausiai, tai yra pajamų rūšis, kurią klientas gauna kiekvieną mėnesį. 18 metų jaunuoliai dažniausiai kas mėnesį pinigus gauna iš tėvų, nes jie dar tebesimoko dieniame skyriuje. Taiai nereiškia, kad tokia tėvų parama gali būti laikoma tvarių pajamų šaltiniu.

Paskolos nuo 18 metų turintiems pajamų šaltinį

Tvarių pajamų šaltinis yra tas, kuris gaunamas iš darbo santykių, autorinių darbų, savarankiškos komercinės veiklos, investavimo ir t.t. Tai pajamos, nuo kurių jau yra sumokėti mokesčiai. Logiška, kad tėvų duodami kišenpinigiai nėra niekaip apmokestinami. Jaunuoliai tikrai nuo jų nemoka jokių mokesčių, tad ir prie tvarių pajamų jų negalima priskirti. Čia ir išlenda bene svarbiausias niuansas apie 18 metų jaunuolius, kurie nori gauti kreditą – jie dažniausiai tokių pajamų negauna. Jeigu ir jūs negaunate tvarių pajamų, tai tikrai neturėtumėte tikėtis, kad kažkuris kredito teikėjas jums skolins pinigus. Be abejo, reikia paminėti, kad visos vartojimo kreditus teikiančios bendrovė laikosi įstatymų.

Paskolos nuo 18 metų

Privatūs kreditoriai, kurie pinigus skolina už NT užstatą, gali nesilaikyti vartojimo kredito įstatyme taikomų reikalavimų. Tai reiškia vieną – tokie kreditoriai gali netikrinti asmenų kreditingumo, jie gali nevertinti pajamų šaltinio, svarbiausia, kad asmuo turėtų NT užstatą. Be abejo, jaunuoliams ir čia atsiranda problema – jie neturi nekilnojamos turto, dauguma jų yra priklausomi nuo tėvų finansinės paramos.

Tad, ar 18 metų sulaukę asmenys gali tikėtis gauti paskolą iš internetu skolinančių bendrovių? Atsakymas paprastas – daug didesnė tikimybė, kad tokiems asmenims niekas pinigų neskolins. Žinoma, išskirti reikėtų tik tuos pilnamečius, kurie jau gyvena savarankiškai ir gauna tvaria pajamas. Yra bendrovių, kur paskolos nuo 18 metų jaunuoliams suteikiamos be jokių problemų.