Paskolos lietuvoje

0
43

Domina pigiausios paskolos lietuvoje veikiančių kredito įstaigų? Jus taip pat turėtų dominti ir paskolų išdavimo tvarka, nes mat šiuo metu mūsų šalyje ji yra griežta kaip niekad. Norintiems pasiskolinti pinigų vartojimo poreikių patenkinimui dabar kyla daug iššūkių, nes visos kredito įstaigos privalo laikytis griežtai reguliuojamos skolinimo tvarkos. Tai reiškia, kad asmenims galima skolinti pinigus tik tokiu atveju, jeigu jų kreditingumas yra teigiamas. Visi tie vartotojai, kurie negauna pajamų, kurie turi uždelstų skolų bei turi prastą kredito istoriją, vartojimo paskolų tiesiog negauna. Pačios kredito bendrovės paskolų išduoti tokiems asmenims nenori, nes neva tai būtų priskiriama prie blogųjų paskolų portfelio.

Visos paskolos išduodamos remiantis įstatymais ir jokių išimčių negali būti.

paskolos lietuvoje

Kredito įstaiga, kuri nori išduoti paskolą kažkokiam asmeniui, pirmiau turi įsitikinti, kad tas asmuo, atėjus laikui, sugebės padengti įmoką laiku. Tai liečia ir trumpalaikes, ir ilgalaikes vartojimo paskolas. Tokios paskolos tiesiog turi būti išduodamos tuomet, kai kreditingumo vertinimo metu paaiškėja, jog asmuo tikrai vykdys savo įsipareigojimus iš savo gaunamų pajamų. Jeigu kredito bendrovė nustatys, kad asmuo negauna pakankamai pajamų, kurios tiktų skolų dengimui, tai ji kredito paraišką atmes.

Paskolos internetu suteikiamos tik tiems vartotojams, kurie yra pajėgūs vykdyti savo įsipareigojimus t.y. tie, kurie neturės iš ko grąžinti skolų, tiesiog naujų paskolų negaus. Tai yra reikalavimas, kuris taikomas atsižvelgiant į mokumo vertinimo nuostatus.

Paskolos, kurios išduodamos bedarbiams asmenims, yra draudžiamos.

 

Paskolos lietuvoje nedirbantiems

Kai kurios bendrovės jau susitaikė su mintimi, kad negalės skolinti pinigų bet kam. Tačiau, vis tiek atsiranda kredito įstaigų, kurios paskolas išduoda netgi nedirbantiems asmenims. Nedirbantys asmenys negali skolų grąžinti laiku, nes jie neturi pajamų šaltinio. Paprastai kalbant, kredito bendrovėms, prieš išduodant paskolą, reikia įsitikinti, kad besiskolinantis asmuo gauna pajamas. Bedarbiai asmenys pajamų negauna, tad ir paskolos jiems negali būti išduodamos. Visos kredito įstaigos, kurios išduoda paskolas nedirbantiems asmenims, vėliau sulaukia ir piniginių baudų. Blogiausia tai, kad pasikartojus pažeidimams, tokios bendrovės netenka ir veiklos licencijų.