Kreditas be palūkanų

0
20

Norite gauti paskolą geriausiomis palūkanomis? O žinojote, kad kreditas be palūkanų šiuo metu suteikiamas nuo vieno iki trijų mėnesių terminui? Jūs galite gauti kreditą, už kurį kredito įstaigą nereikalaus jokių palūkanų. Dabar daugelis vartotojų tokiomis nemokamomis paskolomis bando spręsti finansines problemas, todėl ir patys turėtumėte tuo pasidomėti plačiau. Tiesa, ne visais atvejais kreditas be palūkanų išduodamas geromis sąlygomis – kartais jo negali gauti tam tikri asmenys. Tai labiau liečia prasiskolinusius ir įsipareigojimų nevykdančius vartotojus. Jeigu jums reikia paskolos, kuriai būtų taikomos kuo mažesnės palūkanos, tai dar nereiškia, kad bus naudinga skolintis trumpam laikui nemokamai.

Kreditas be palūkanų turėtų būti imamas tik įsitikinus, kad pavyks jį grąžinti.

kreditas be palūkanųTie, kurie skolinasi vien dėl to, jog kredito įstaiga netaiko jokių palūkanų, daro didžiulę klaidą. Nemokamos paskolos tam ir skirtos, kad jomis būtų priviliojami nauji klientai. Kitu atveju, juk tokios paskolos būtų išduodamos visiems ir visada. Dabar tokius nemokamus kreditus gauna tik nauji kredito įstaigų klientai, o lojaliems siūlomos jau kitokios paskolos, už kurias įprastai reikalaujamos palūkanos. Kreditas be palūkanų dažniausiai naudingas būna tiems, kuriems reikia nedidelės sumos trumpam laikui. Tokią skolą laiku galintys grąžinti asmenys visuomet laimi, o štai tie, kurie skolinasi nepagalvotai, su nemokamomis paskolomis patiria ir nemažus nuostolius.

Kreditas be palūkanų turėtų būti grąžinamas laiku, nes kitaip nuostoliai atsiras dėl to, jog teks sumokėti pratęsimo mokestį. Tas mokestis taikomas praėjus nemokamam periodui. Jeigu negrąžinsite skolos, tai kreditorius reikalaus sumokėti mokestį, kuris bus nustatytas iš anksto arba tiesiog jis kreipsis į skolų išieškojimo partnerius. Tokiu atveju, kai vykdomas priverstinis skolos išieškojimas ir klientas patiria dar didesnius nuostolius.

Dabar kreditas be palūkanų suteikiamas tik trumpama laikui, tad būtina tai įsidėmėti

Tie, kurie turi gauti didelę paskolos sumą, kurią vėliau nebūtų sunku grąžinti, turėtų pamiršti tokias trumpalaikes paskolas be palūkanų. Matote, jas turėsite grąžinti greitai ir tam reikės didelių sumų. Jeigu skolintumėtės ilgam laikui, tai kredito įmokos būtų mažesnės ir tokią skolą galbūt grąžintumėte be nuostolių.