Greitoji paskola

0
46

Greitoji paskola dabar išduodama nebe tokiomis aukštomis palūkanomis kaip ankstesniais laikais. Vartotojams siūlomos ilgalaikės paskolos, kurias grąžinti galima net per kelis metus. Geriausia tai, kad dabar kredito įstaigos nustato ženkliai mažesnę palūkanų normą, todėl tokius ilgalaikius greituosius kreditus grąžinti yra daug paprasčiau. Jeigu jums reikalinga greitoji paskola internetu, tai pirmiausia jos turėtumėte ieškoti ne didžiausias palūkanas siūlančiose kredito įstaigose, o visai kitose vietose. Dabar labiausiai akcentuojamos sutelktinio finansavimo sistemos, kuriose galima skolintis iš paprastų fizinių asmenų. Štai ten ir siūlomos mažiausios ilgalaikių greitųjų paskolų palūkanos. Taip pat reikia pažymėti, kad tokios paskolos suteikiamos ilgam laikotarpiui, tačiau kreditoriai nereikalauja didelių palūkanų.

Dabar greitoji paskola suteikiama iki 5 metų laikotarpiui.

greitoji paskolaJeigu jūs norite pasiskolinti kuo geresnėmis sąlygomis, kad paskui nereikėtų mokėti didelių mėnesio įmokų, tai visuomet rekomenduojama skolintis kuo ilgesniam laikotarpiui. Kredito bendrovės nurodo, kad kuo ilgesniam laikui skolinasi asmuo, tuo palūkanų norma tampa mažesnė Tad, jeigu galvojate apie greitą finansavimą, tai tiesiog rinkitės ne mėnesio ar trijų skolinimosi laikotarpį – rinkitės kelių metų skolos grąžinimo terminą, nes šitaip palengvinsite savo naštą.

Ilgam laikui besiskolinantys asmenys turi žinoti, kad kiekviena tokia greitoji paskola gali būti grąžinama ir anksčiau nei reikalauja kredito sutartis. Grąžinant skolą anksčiau, asmuo gali tikėtis palūkanų perskaičiavimo, nes tokia kreditorių pareiga įtvirtinta vartojimo kredito įstatyme. Tiesa, perskaičiuojant palūkanas, gali būti taikomi ir šiokie tokie minimalūs administravimo mokesčiai, tačiau tai vis tiek nekeičia fakto, kad ilgalaikė greitoji paskola turėtų būti grąžinama kuo anksčiau.

Jeigu jums reikalinga greitoji paskola, tai jos nereikėtų imti nakties metu

Daugelis vartotojų neseka naujienų, todėl verta žinoti, kad dabar kreditoriai nebeturi teisės skolinti pinigų nakties metu. Paprasčiausiai, paskolos internetu gali būti išduodamos tik nuo 7h ryto iki 22h. Nakties metu kreditoriai teikti paskolų negali, nes toks reikalavimas atsirado dar nuo šių metų vasario mėnesio, kuomet buvo priimtos vartojimo kredito įstatymo pataisos. Dabar skolintis reikėtų tik dienos metu, o geriausia  – darbo valandomis.